NIP
Adres Łuczanowicka 27
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-766
Telefon 126808880

Opis:

Brykieciarka, nazywana prasą brykietującą, to maszyna wykorzystywana do zbijania materiałów sypkich w zwartą formę. Zazwyczaj są one pochodzenia roślinnego i składają się z drewna, które może zostać użyte w formie opału w gospodarstwach domowych. Praca urządzeń jest dość prosta, ponieważ polega na sprasowywaniu surowców pod wysokim ciśnieniem. Posiadają one komory, podstawy, siłowniki, zasilacze oraz inne elementy, niepodatne na naciski. Brykieciarki przyspieszają procesy produkcyjne, dlatego stanowią podstawę nowoczesnych zakładów. Wytwarzają elementy w kształcie walca, których średnica nie przekracza 90 milimetrów. Pracują pod wysokim ciśnieniem oraz w temperaturach wynoszących 200 stopni Celsjusza.

Do produkcji sprzętów wykorzystano elementy niepodatne na pękanie, co powoduje, że odnajdują się w najtrudniejszych warunkach. Zainteresowaniem cieszy się brykieciarka ślimakowa, tworząca brykiety o rozmaitych przekrojach, z otworem lub bez. Jak sugeruje nazwa, wyposażono ją w ślimaki kontrolujące ruch obrabianego materiału, który porusza się wzdłuż wrębów. To świetne rozwiązanie dla osób chcących wytwarzać elementy o przekroju sześcio- lub ośmiokątnym.

Firmą proponującą urządzenia z najwyższej półki jest Bramidan. Oferuje ona sprzęty do użytku profesjonalnego, spotykane zarówno w dużych, jak i małych zakładach. Odznaczają się one niewielkim ryzykiem występowania awarii, których usuwanie mogłoby wiązać się ze sporymi kosztami. W katalogu udostępniono urządzenia używane, nieocenione wśród osób ze skromniejszym budżetem. Wszystkie z nich są w doskonałym stanie technicznym, ponieważ zostały dokładnie skontrolowane. Mają też wysokiej jakości części, odporne na pękanie, które pracują w środowiskach o wysokich temperaturach.

Data dodania: 2022-08-16

Opinie o firmie Bramidan Polska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ