NIP 7780151970
Adres Sianowska 37/2
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-431
Telefon +48 61 663-86-88

Opis:

Portal działający na stronie internetowej confero.pl powstał z myślą o organizatorach konferencji i podobnych wydarzeń. Skupia w jednym miejscu interesujące oferty. Baza danych powstała w 2004 roku. Jest nieustannie poszerzana o nowe miejsca szkoleniowe, noclegowe i nie tylko.

Na stronie znajduje się wyszukiwarka, która zdecydowanie ułatwia znalezienie pożądanego obiektu. Aby z niej skorzystać, należy podać lokalizację (np. województwo lub miejscowość). Następnie trzeba określić typ obiektu (centrum konferencyjne, restauracja, hala sportowo-widowiskowa itp.). Wystarczy wybrać go rozwijanej listy. Warto podać, jak dużo gości ma pomieścić. Jeżeli organizator eventu poszukuje obiektu z miejscami noclegowymi, musi wpisać w okienko wyszukiwarki liczbę osób do zakwaterowania. Może też określić, jakiej liczby jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokoi potrzebuje.

Sala konferencyjna nierzadko jest wyposażona w różne przydatne akcesoria. Jeśli organizatora interesują pomieszczenia do wynajęcia, w których obecny jest np. mikrofon bezprzewodowy, ekran, czy też rzutnik multimedialny, musi te elementy wybrać z rozwijanej listy.

Obiekt może być wyposażony w tzw. udogodnienia akomodacyjne, a zatem m.in. w internet, mini bar, telewizor, telewizję satelitarną lub zestaw do parzenia kawy i herbaty. Przed rozpoczęciem filtrowania ofert warto je wskazać, gdy dla klienta ich obecność ma znaczenie.

Jeżeli przedmiotem zainteresowania osób zajmujących się organizacją eventu stanowią sale szkoleniowe zlokalizowane w Warszawie, z całą pewnością wyszukają one na stronie, na której działa portal, wiele interesujących propozycji. Potencjalni klienci znajdą na niej mapę ułatwiającą dojazd do obiektu. Każda oferta została przedstawiona w sposób szczegółowy. Jeśli organizator uzna, że na stronie podano za mało szczegółów, może przesłać wiadomość mailową z zapytaniem. Możliwość dokonania szybkiego porównania obiektów ułatwia wybór tego właściwego.

Na stronie internetowej zamieszczono garść porad dla organizatorów różnych wydarzeń. Mogą się z nimi zapoznać osoby, które pragną przygotować np. szkolenie w sposób w pełni profesjonalny.

Portal dla event menagerów to również odpowiednie miejsce dla usługodawców. Na stronie dodadzą ofertę. Należy jednak zaznaczyć, że może tego dokonać tylko zarejestrowany użytkownik.

Data dodania: 2023-06-29

Opinie o firmie B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ