NIP
Adres Nobla 14
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-930
Telefon 799032002

Opis:

Stretching, pilates, trening barre oraz inne zajęcia oferowane na stronie internetowej boomerangpilates.pl są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję. Przynoszą doskonale rezultaty, poprawiają koordynację ruchową, zmieszają ból pleców i stawów, redukują wagę, kształtują prawidłową postawę ciała. Dzięki nim można wzmocnić mięśnie, wymodelować sylwetkę. W studiu w Warszawie, dzielnicy Praga organizowana jest joga. Regularne treningi zwiększają świadomość ciała. W połączeniu ze zbilansowaną dietą działają wyszczuplająco. Usprawniają pracę gruczołów dokrewnych, takich jak przysadka mózgowa, tarczyca, jajniki i nadnercza.

W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w ciąży, a także osoby starsze. Wykazują korzystny wpływ na układ krążenia, regulują ciśnienie krwi, dotleniają organizm. Oferta skierowana jest do klientów, których problemem jest nadmierny stres, pogorszenie koncentracji, wzmożone napięcie mięśni, osłabiona odporność. Ćwiczenia w połączeniu z głębokim oddechem działają uspokajająco i odprężająco. Trening jest spokojny, odbywa się w wolnym tempie, dzięki czemu jest bardzo przyjemny.

W studiu fitness pracują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o to, by uczestnicy doskonalili swoje umiejętności, dobierają ćwiczenia do ich możliwości i umiejętności, czuwają nad ich bezpieczeństwem. Joga cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą zwiększyć ruchomość stawów i ścięgien, zmniejszyć ryzyko wystąpienia osteoporozy lub artretyzmu. Trening łagodzi ból pleców, szyi oraz karku, poprawia samopoczucie, skutecznie redukuje stres, spowalnia proces starzenia się organizmu. Organizowane są tu także inne zajęcia, które każdy klient może dobrać do swoich oczekiwań.

Data dodania: 2021-12-12

Opinie o firmie Boomerang Pilates Studio


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ