NIP 778-00-00-107
Adres Obornicka 235
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-650
Telefon 515148839

Opis:

Wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci może przybierać różne formy. Dla ojców lubiących pracę przy samochodach idealnym sposobem na integrację będzie próba przekonania syna lub córki do motoryzacji. Aby zachęcić kilkulatka do takiej aktywności, jak rozkładanie na części tego, co znajduje się pod maską, warto przedstawić ją jako zabawę. Można również wykorzystać fakt, że maluchy uwielbiają też naśladować dorosłych. Chętnie korzystają z użytkowanych przez rodziców czy dziadków narzędzi, zarówno w kuchni, jak i garażu.

Zainteresowanie dziecka autami lub motorami można w prosty sposób rozbudzić, kupując mu różne modele samochodów. Mogą być to niewielkie resoraki lub też znacznie większe wersje. Jest to efektowna, a zarazem bezpieczna forma rozrywki. Dostępne obecnie w sprzedaży modele wyglądają niemal identycznie, jak ich pełnowymiarowe odpowiedniki. Na stronie internetowej bmwsklep.pl przedstawiono pojazdy z logo znanej na całym świecie marki BMW. Zdalnie sterowane lub zasilane elektrycznie (poprzez akumulator) autka umożliwiają dziecku poruszanie się z niewielką prędkością i jednoczesne poznawanie zasad obsługi. Maluch może też skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak użycie sygnału dźwiękowego czy świateł.

Taki stylowy jeździk to świetny pomysł na prezent nawet dla trzylatka. Warto tylko pamiętać, by dziecko podczas zabawy znajdowało się pod opieką osoby dorosłej. Pomoże to uniknąć wypadków przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu lub problemów w sytuacji, gdy maluch przypadkowo wjedzie w jakąś przeszkodę uniemożliwiającą kontynuację zabawy. Aby zapewnić małemu podróżnikowi ochronę w czasie jazdy, można zaopatrzyć go także w kask. Dla dzieci często korzystających z roweru, hulajnogi czy rolek doskonałym patentem będzie zakup specjalnych, dziecięcych ochraniaczy na łokcie bądź kolana. 

Ogłaszający się pod podanym wcześniej linkiem dostawca zaprasza na wygodne zakupy online. Zapewnia, że zabawki dla dzieci zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, bez użycia szkodliwych substancji i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Proponowany asortyment jest dostępny w niewygórowanej cenie z szybką dostawą na terenie całego kraju. Jeśli klient nie jest z jakiegoś powodu zadowolony z zakupu, istnieje możliwość zwrotu w terminie do 21 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Data dodania: 2022-11-25
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie BMWsklep.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ