NIP 642-182-50-37
Adres Konarskiego 12
Miejscowość Rybnik
Kod pocztowy 44-274
Telefon 32 494 32 69

Opis:

W przypadku osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, niejednokrotnie przydatne mogą okazać się profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Dotyczy to zarówno tych, którzy funkcjonują w międzynarodowym środowisku, jak i osób działających za granicą. W przypadku właścicieli firm, które wprowadzają na rynek produkty, niejednokrotnie potrzebne okazać się mogą tłumaczenia instrukcji obsługi. Dzięki nim można przekazywać informacje na temat tego, jak używać konkretnego towaru ludziom posługującym się różnorodnymi językami.

Podmiot o nazwie SpecTłumacz zajmuje się świadczeniem usług translatorskich. Swoim klientom firma ma wiele do zaoferowania w tym obszarze. Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia przedsiębiorstwa może być doskonałym pomysłem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Współpraca z podmiotem może przydać się tym, którzy:

  • planują zagraniczne przedsięwzięcia osobiste, edukacyjne, zawodowe lub biznesowe
  • działają w międzynarodowym środowisku

Firma obsługuje języki takie jak hiszpański, włoski, portugalski, czeski, słowacki, francuski, duński, szwedzki, norweski, niemiecki, węgierski, bułgarski, angielski, fiński i japoński. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można usługi w zakresie wykonywania przekładów stron internetowych, dokumentów samochodowych, regulaminów sklepów internetowych, umów, kart charakterystyki i instrukcji obsługi. Podmiot przygotowuje tłumaczenia dla takich branż jak informatyka, marketing, biznes, prawo, medycyna, czy też technika. Firma może zaproponować również przekłady uwierzytelnione. Klienci przedsiębiorstwa mogą tutaj liczyć na wysoką jakość obsługi, atrakcyjne ceny i na rozbudowaną ofertę.

Data dodania: 2023-03-07

Opinie o firmie Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ