NIP
Adres Jagiellońska 18
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-362
Telefon 91 820 26 26

Opis:

Założenie własnej działalności gospodarczej wymaga znalezienia odpowiedniego obiektu, w którym będą wykonywane wszelkie czynności związane z profilem firmy. W niektórych przypadkach konieczne jest posiadanie lokalu biurowego, a w innych gastronomicznego czy usługowego. Dodatkowo, część przedsiębiorców potrzebuje zaplecza magazynowego, co z kolei wiąże się z wynajmem większego obiektu. Obecnie niewiele osób decyduje się na zakup nieruchomości użytkowych, co wynika zarówno z wysokich cen tego typu obiektów, jak również ewentualnej chęci zmiany lokalizacji czy zwiększenia powierzchni użytkowanego lokalu.

Niewielkie biuro na wynajem - Szczecin i okolice

Sam proces otwarcia własnej działalności wiąże się z licznymi formalnościami, które zajmują sporo czasu. Dlatego też poszukiwania odpowiedniego biura warto powierzyć specjalistom, tj. agentom nieruchomości reprezentującym znaną agencję KING NIERUCHOMOŚCI. Marka działa głównie na terenie Szczecina oraz okolicznych miejscowości i dysponuje sporą liczbą interesujących ogłoszeń dotyczących m.in. sprzedaży czy wynajmu lokalu biurowego lub usługowego w dogodnej lokalizacji. Klient może samodzielnie przejrzeć oferty dostępne na firmowej stronie lub też od razu zwrócić się o pomoc do pośredników, którzy zaproponują kilka ciekawych opcji z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań przyszłego najemcy.

Przedsiębiorcy znajdą w bazie agencji nieruchomości o różnych powierzchniach i układach znajdujące się w takich częściach Szczecina jak:

  • Pomorzany,
  • Osiedle Słoneczne,
  • centrum,
  • Niebuszewo,
  • Zdroje,
  • Świerczewo,
  • Gumieńce.

Poza bogatą ofertą lokali biurowych klienci znajdą także na firmowej stronie szeroki wybór obiektów (z rynku wtórnego i pierwotnego) nadających się do prowadzenia działalności w branży gastronomicznej, kosmetycznej i fryzjerskiej czy medycznej. Agenci zawsze chętnie służą pomocą na każdym etapie podejmowanej współpracy. Oczywiście kompleksowe wsparcie jest kierowane zarówno do samych najemców, jak również właścicieli nieruchomości na wynajem.

Data dodania: 2021-11-13

Opinie o firmie BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


FCE.PL

ul. Osiedlowa3

Nowogard

WIĘCEJ

Galeria Stolarki

ul. Harnasiów40

Szczecin

WIĘCEJ

DEORO

ul. Łabędzia38

Szczecin

WIĘCEJ