NIP 527-14-56-878
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Telefon 22 654 05 75

Opis:

Zarówno jakość powietrza, jakim oddycha dana osoba, jak i czystość wody, którą pije, wpływają na jej zdrowie i samopoczucie. Współcześnie w wielu dużych miastach bardzo trudno o powietrze pozbawione zanieczyszczeń czy przykrych zapachów, co sprawia, że na popularności zyskuje filtr z węglem aktywnym. Jest on do nabycia na stronie bioarcus.pl należącej do przedsiębiorstwa sprowadzającego jedynie najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w przemyśle, przepompowniach oraz studzienkach rewizyjnych.

Podstawą w oferowanych filtrach jest węgiel. To substancja aktywna, która bez problemu pochłania zanieczyszczenia i sprawia, że ciecze są wolne od szkodliwych związków chemicznych. Odznacza się on delikatnie porowatą powierzchnią i przyjmuje wiele form. Na rynku dostępne są filtry:

  • kompaktowe,
  • tubowe,
  • plisowane,
  • kasetowe.

Odpowiednio dobrane zapewnią efektywną pracę przez długi czas.

Ich zadaniem jest pochłanianie lotnych związków organicznych oraz filtrowanie wody lub powietrza, co pomaga pozbyć się uciążliwych zapachów. Stanowią one podstawę systemów rekuperacyjnych i przydają się w miejscach, w których znajduje się duża ilość smogu czy dymu pochodzącego z palenisk. Proponowane filtry są nabywane przez przedsiębiorców z branży lakierniczej, medycznej i wielu innych. Znajdują one zastosowanie również wśród producentów klimatyzatorów oraz systemów wentylacyjnych. Dają one możliwość przebywania w poszczególnych obiektach bez narażania się na nieprzyjemne zapachy.

Filtry bez problemu wychwytują zanieczyszczenia i wykorzystują przy tym proces adsorpcji. Jest to możliwe dzięki porowatej powierzchni węgla, który bez trudu radzi sobie z oparami, gazami, sierścią zwierząt, benzenami, dymem papierosowym, chemikaliami wykorzystywanymi w domach oraz zarodkami pleśni. Produkty te należy co jakiś czas czyścić, co uchroni przed ich zapychaniem. Zadanie to można wykonać samodzielnie lub powierzyć je wykwalifikowanej ekipie fachowców. Działania tego typu wpływają na żywotność filtrów, dlatego nie należy o nich zapominać.

Data dodania: 2021-08-02

Opinie o firmie bioArcus Sp. z o.o


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ