NIP 583-343-14-59
Adres Wojskiego 28
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-119
Telefon 667774436

Opis:

Przemyślana aranżacja okien jest niezwykle istotna, ponieważ wpływa na odbiór całego pomieszczenia. Warto więc poznać dostępne na rynku opcje i dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Na nabywców czekają między innymi żaluzje drewniane lub aluminiowe oraz materiałowe rolety, dostępne w wersji klasycznej bądź dzień-nocy. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań decydują się chętnie na zasłony, czyli ponadczasowe dodatki tekstylne, które nie wychodzą z mody i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Ich atutem jest łatwość dopasowania do każdego stylu aranżacyjnego. W praktyce oznacza to, że wyglądają dobrze we wnętrzach rustykalnych, skandynawskich, kolonialnych czy boho.

Zaletą zasłon jest łatwość utrzymania w czystości. Wystarczy co jakiś czas je zdjąć oraz wyprać w pralce, by pozbyć się zabrudzeń lub osiadającego kurzu. Doskonale komponują się z firankami i wpływają na komfort lokatorów. Nie tylko chronią przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów, ale też zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz w porze letniej. Zasłony występują w różnych odcieniach kolorystycznych i rozmiarach, a w razie takiej konieczności mogą być skracane, przykładowo w zakładzie krawieckim.

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszą się tak zwane zasłony panelowe, będące ozdobą samą w sobie. Różnią się od siebie odcieniami, wzorami oraz grubością, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór opisywanych produktów zaprezentowano w katalogu przedsiębiorstwa Bifam w Gdańsku. Zasłony, jakie proponuje, to wytrzymałe i estetyczne elementy dekoracyjne, sprawdzające się w salonach, sypialniach, jadalniach, pokojach dziecięcych oraz pozostałych pomieszczeniach. Są one tworzone z cienkich lub grubych tkanin o właściwościach zaciemniających, które doceniają osoby preferujące popołudniowe drzemki.

Zasłony panelowe przyjmują postać pionowych pasów tkaniny, mocowanych na prowadnicach. Różnią się od siebie długością oraz szerokością i są przeznaczone do montażu na szynach. Odznaczają się małą wagą, dlatego nie obciążają sufitów i są dostępne w wersji z niewielkimi wstawkami z gipury. Znajdują zastosowanie nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale też biurowcach. Zwiększają bowiem komfort osób pracujących przy komputerze, pozytywnie wpływają na ich koncentrację i zmniejszają ryzyko nagrzewania się wnętrz.

Data dodania: 2023-04-24
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie BIFAM


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ