NIP 9490986360
Adres Horbaczewskiego 49
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-130
Telefon +48 513 052 740

Opis:

Szkło było stosowane w budownictwie już od dawna. Jego zastosowanie docenili nie tylko klienci indywidualni, ale również komercyjni, dzięki możliwości aplikacji szklanych ścian w biurach. Dlatego zabudowy szklane we wrocławskich przedsiębiorstwach cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem ze strony zleceniodawców. Na szkle można umieścić logo, nazwę firmy, dowolne elementy zdobne, dzięki czemu aranżacja pomieszczenia będzie naprawdę ciekawa. Każda z propozycji zabudów jest dopasowywana do poszczególnych oczekiwań klientów, dzięki czemu efekt z pewnością będzie zadowalający. Oprócz pomieszczeń biurowych ścianki ze szkła idealnie wpasowują się w aranżacje domowe, gdzie właściciel chce stworzyć nowoczesne wnętrze przy zachowaniu zastosowania klasycznych materiałów.

Aby dokładnie przyjrzeć się propozycji BFL Metalowe i Szklane Konstrukcje, warto odwiedzić ich stronę online. Mieszczą się tam nie tylko najważniejsze informacje, ale również zdjęcia kilku dotychczasowych realizacji. Może to pomoże Państwu przemyśleć swoją wizję i urozmaicić ją o nowe rozwiązania.

W ofercie polecanej firmy znajdują się ścianki działowe szklane, dzięki którym wnętrze całego budynku będzie można zrealizować zgodnie z najwymyślniejszymi pomysłami zleceniodawców. Pośród propozycji można wyróżnić dwa typy ścianek:

  • zabudowa szklana w systemie ramowym,
  • zabudowa ze szkła hartowanego w systemie bezramowym.

Oczywiście każde rozwiązanie niesie ze sobą odmienną stylistykę, dzięki czemu będzie można zastosować najlepszą i dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Warto wspomnieć, że taka zabudowa będzie możliwa do przeniesienia. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich Państwa, którzy potrzebują elastycznego układu pomieszczeń, np. biurowych. Takie rozwiązanie wiąże się z ogromną swobodą w tworzeniu pomieszczeń o urozmaiconym metrażu. W razie jakichkolwiek pytań o możliwość współpracy wystarczy kontakt telefoniczny lub odwiedzenie biura. Doradca postara się pomóc w opracowaniu najlepszego planu przestrzeni, dzięki ściankom szklanym.

Data dodania: 2019-03-18

Opinie o firmie BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry

ul. Kamieńskiego 209a

Wrocław

WIĘCEJ