NIP 5860060079
Adres Zgoda 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-012
Telefon 22 416 62 92

Opis:

Podwyższanie lub rozwijanie swoich kwalifikacje jest niezwykle ważne, jeśli chce się pozyskiwać nowych klientów i uzyskiwać dobrą pozycję na rynku. Dotyczy to w szczególny sposób kosmetyczek oraz wizażystek, które na co dzień w swojej pracy mają kontakt z klientem i oferują im różnego rodzaju zabiegi. Im więcej usług wykonywanych na wysokim poziomie, tym więcej zadowolonych klientów. 

Usługi związane z wizażem są bardzo na czasie. Większość kobiet korzysta z zabiegów u kosmetyczek przed ważnymi wyjściami. Makijaż jest bardzo ważny w całej stylizacji. Sprawia, że kobieta nie tylko wygląda piękniej, ale także czuje się lepiej. Musi być on oczywiście wykonywany na najwyższym poziomie. Chcąc podnieść swoje kwalifikacje w tym temacie, należy zapisać się na kurs wizażu. Miejsc, gdzie takie szkolenia się odbywają, jest wiele. Kursy wizażu w Warszawie organizuje Szkoła Wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art. Została ona założono w 1990 roku przez Beatę Małachowską, która wiedzę i doświadczenie w tym zakresie zdobywała między innymi we Francji, Niemczech i USA. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu i Hamburgu. Przez wiele lat pracowała jako wizażystka dla marki Christian Dior oraz Chanel. 

Szkoła zapewnia dla swoich uczniów bogaty program edukacyjny. Na kurs mogą zapisać się osoby zarówno te, które nie miały do czynienia z makijażem, jak i te, które chcą rozszerzyć swoje umiejętności. Szkoła zapewnia 384 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych oraz dodatkowe warsztaty, które odbywają się poza szkołą. Kursy przeprowadzane są zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym. Zajęcia trwają 12 miesięcy - od września do sierpnia oraz od lutego do stycznia. Każda osoba ucząca się w szkole  zobowiązana jest do zaliczenia poszczególnych tematów zajęć, wykonania wymaganej liczby makijaży, przygotowania wskazanych referatów i opracowań. Uczestnicy kursu uczą się między innymi wykonywania: makijaży dziennych i wieczorowych, ślubnych, graficznych, telewizyjnych, makijażu ciała, efektów specjalnych w charakteryzacji, doboru odpowiednich dodatków. 

Data dodania: 2019-10-27

Opinie o firmie Beauty-Art


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ