NIP
Adres Wałbrzyska 14
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-739
Telefon 504 188 574

Opis:

Do wyposażenia reprezentacyjnych pomieszczeń firmy wykorzystuje się zazwyczaj materiały, meble i dekoracje najwyższej jakości. Dba się także o detale, tak aby nic nie zakłócało harmonijnego i spójnego wyglądu. Zdarza się bowiem, że drobne zaniedbanie, niewystarczająco dokładne wykonanie jakiegoś elementu może zepsuć cały efekt. Dotyczy to również takich przedmiotów jak tabliczki informacyjne z numerem pokoju, opisem działu przedsiębiorstwa czy piastowanego przez danego pracownika stanowiska.

Podczas projektowania szyldu czy wewnętrznych tablic z informacjami powinno się uwzględnić materiał, z którego przedmiot zostanie wykonany. Dostępnych jest wiele różnych metali i tworzyw zdających egzamin w takich zastosowaniach, a każdy surowiec daje nieco inne możliwości. W przypadku szkła akrylowego – bardzo często obecnego w biurach, jak również w placówkach medycznych – na uwagę zasługują jego całkowita przezroczystość, dzięki której doskonale wkomponowuje się w każdy styl wnętrz, oraz wytrzymałość i łatwość do utrzymania w czystości.

Cięcie pleksi wymaga bardzo dużej dokładności i dlatego w tym procesie wykorzystuje się wysokiej klasy lasery. Firma Barwy Reklamy oferuje ponadto wycinanie liter w płytkach akrylowych – odbywa się to w podobny sposób jak podczas wykonywania szablonów malarskich. Dzięki stosowaniu techniki laserowej udaje się uzyskać gładkie krawędzie, niewymagające szlifowania czy zabezpieczania. Precyzyjne cięcia umożliwiają wykonanie nawet bardzo dekoracyjnych napisów czy znaków. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż użycie lasera i sterowania elektrycznego gwarantuje idealną powtarzalność wzorów.

Innym sposobem na zrobienie szyldu z pleksi jest grawerunek. Szkło akrylowe jest na tyle plastyczne, że dobrze poddaje się takiej obróbce, a dodatkowo ma niewielką wagę i łatwiej jest stworzyć szyldy czy tablice o dużej powierzchni. Pracownicy mogą także za pomocą laserowej wykrawarki już podczas procesu produkcji przygotować otwory do mocowania. W ten sposób tabliczka będzie mogła być przytwierdzona do podłoża w sposób trwały, a zarazem estetyczny.

Data dodania: 2021-01-08

Opinie o firmie Barwy Reklamy Monika Winogrodzka


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ