NIP 7010411381
Adres Świętokrzyska 18
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-057
Telefon +48 22 829 91 65

Opis:

Banki czy instytucje bankowe to dziś niemal codzienność dla każdego obywatela. Może on korzystać z ich usług poprzez obsługę swojego konta, zlecanie przelewów, wpłaty i wypłaty (w różnych nominałach i walutach), operacje maklerskie, czy też wnioskując o udzielanie różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Szczególnie ten ostatni zakres pełen jest rozmaitych pułapek. Przed podpisaniem umowy z bankiem należy dokładnie zapoznać się z warunkami, jakimi świadczenie jest obwarowane. Pominięcie tego kroku może skutkować znaczącym zwiększeniem początkowej sumy, którą dłużnik powinien zwrócić wraz z odsetkami.

Udając się po pożyczkę lub kredyt, trzeba orientować się także w tym, co znaczą poszczególne pojęcia, które klient może usłyszeć podczas przedstawiania oferty przez pracownika instytucji bankowej. Są to zwroty, które zostaną potem zawarte także w treści umowy, więc tym bardziej, aby zrozumieć jej treść, konieczne jest wcześniejsze zapoznanie się z podstawowymi określeniami.

Oprócz warunków udzielenia świadczenia warto mieć świadomość, że dane osoby, która zadłuża się, są także przesyłane do odpowiednich instytucji, monitorujących ilość, wysokość przyznanych kredytów oraz sposób, w jaki są one spłacane. W kręgu ich zainteresowania są między innymi dłużnicy BIK, klienci prywatni banków, którzy znaleźli się na liście KRD, czy przedsiębiorstwa, nieregularnie spłacające podjęte zobowiązania finansowe.

Wyjaśnienia wspomnianych skrótów oraz wiele innych informacji odnoszących się do spraw związanych z usługami banków i parabanków można znaleźć na stronie internetowej baltcredit.pl. Opracowano tam słownik pojęć, który pozwoli lepiej zrozumieć specyfikę tych instytucji, a tym samym nie dać się zaskoczyć niekorzystnymi warunkami spłaty zadłużenia. Warto pamiętać, że klient, zgłaszając się do pracownika banku w celu zaciągnięcia na przykład kredytu hipotecznego, może negocjować warunki uzyskania takiego świadczenia. Jest to możliwość, o której wielu wnioskujących nie wie lub ma obawy dotyczące samodzielnego przeprowadzenia negocjacji.

Data dodania: 2021-07-23

Opinie o firmie Balt Credit Sp. z o. o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ