NIP 8513163680
Adres Śląska 32a
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-433
Telefon 513 513 150

Opis:

Mimo że na ślubnym kobiercu małżonkowie przysięgają sobie miłość i wierność aż po grób, zdarza się im złamać przyrzeczenie, zdradzając partnera. Mając pewność niewierności ze strony męża lub żony i chcąc ją udowodnić, chociażby po to, żeby w trakcie rozwodu orzec o winie, warto skorzystać z usług detektywa. Poleca się je także w razie wątpliwości – aby się upewnić co do wierności lub jej braku ze strony małżonka, wsparcie detektywa również może okazać się nieocenione.

W jaki sposób prywatny detektyw pomaga w sprawach związanych ze zdradą lub jej podejrzeniem? Jego zadaniem jest zebranie dowodów poświadczających o niewierności albo wręcz przeciwnie – rozwianie wątpliwości jednej ze stron i potwierdzenie, że w małżeństwie nie dochodzi do zdrad. Metodą wykorzystywaną w tym celu przez detektywów jest przede wszystkim obserwacja. Śledząc, nagrywając i fotografując partnera lub partnerkę, bez problemu można sprawdzić, czy dochodzi do zdrady.

Udowodnienie zdrady jest szczególnie ważne w kontekście rozwodu. Dzięki temu sąd może bowiem wydać wyrok z orzeczeniem winy po stronie osoby, która dopuściła się niewierności. To istotne nie tylko z punktu widzenia poczucia sprawiedliwości, ale również jeśli chodzi o sądowe rozstrzygnięcia związane z podziałem majątku i przyznaniem opieki nad dziećmi.

Usługi detektywistyczne są oferowane w każdym większym mieście w Polsce. Szukając detektywa do wykrycia zdrady w Szczecinie, warto zajrzeć na stronę averto.com.pl, która należy do znanej i doświadczonej agencji detektywistycznej. Jej oferta obejmuje m.in. sprawy związane z niewiernością w związku. Mając jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii, zdecydowanie zaleca się kontakt z tym biurem.

Biuro detektywistyczne działa nie tylko skutecznie, z powodzeniem rozwiązując sprawy związane ze zdradami, ale również dyskretnie. Osoba obserwowana nie ma świadomości, że jest obiektem dochodzenia, dlatego w razie braku dowodów na niewierność nie dochodzi do zarzutów ze strony partnera podejrzewanego o zdradę. Z kolei w przypadku jej potwierdzenia klient otrzymuje materiał dowodowy do wykorzystania w sądzie przeciwko niewiernemu małżonkowi. Istnieje też możliwość złożenia zeznań detektywa w roli świadka.

Data dodania: 2019-03-15
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Averto Sp. z o. o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ