NIP 6161391078
Adres Serbska 16A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-696
Telefon 618 528 108

Opis:

Zator żył, potocznie nazywany zapaleniem może objawiać się poprzez naprawdę minimalne oznaki przypominające skrajne zmęczenie nóg. W objawach mogą wystąpić:

  • bóle łydki w czasie poruszania się,
  • obrzęki nóg,
  • zaczerwienienia skóry,
  • gorączka.

Natomiast przy zakrzepicy płucnej występują duszności i ból w klatce piersiowej. Jeśli nie wiedzą Państwu, komu grozi taka zakrzepica, oraz jak ją rozpoznać i leczyć, to można skontaktować się z Ars Vena- centrum medycznym z siedzibą na terenie Poznania. Zakrzepica żylna w poznańskiej placówce może zostać odpowiednio kontrolowana lub całkowicie wyleczona. Pozwala na to nowoczesny sprzęt, wykwalifikowani specjaliści oraz duże doświadczenie w podejmowaniu się najtrudniejszych przypadków zakrzepicy.

Pod adresem online chirurgianaczyn.pl można odnaleźć niezbędne informacje dotyczące zakrzepicy, jej objawów oraz możliwości leczenia. Witryna skupia również dużo informacji o osobach, które podejmują się leczenia tej choroby, dzięki czemu każdy z pacjentów będzie pewny profesjonalnej opieki medycznej.

Wszystkie objawy zakrzepicy są zależne od jej występowania. W żyłach powierzchniowych są wyczuwalne zgrubienia na skórze, opuchnięcie nóg, osłabione samopoczucie. Przy zatorowości płucnej objawami są: duszności, sinica ciała, ból w klatce piersiowej, gorączka i poty. Oczywiście przy każdym z tych objawów należy pamięć, aby skonsultować się ze specjalistą i w odpowiednim czasie, przyjrzeć się problemowi. Pozwoli to na zapobiegnięcie dalszemu pogorszeniu się stadium zakrzepicy.

Specjaliści z kliniki w Poznaniu podejmą się każdego wyzwania zawodowego, które pozwoli im nie tylko zdobyć sporą wiedzę, ale również udoskonalić swoje umiejętności medyczne. Znalezienie źródła powstania materiału zatorowego jest kluczowe dla dalszego leczenia oraz zapobiegania nawrotom ataków. Zakrzepica żylna jest możliwa do usunięcia i całkowitego wyleczenia, jeśli pacjent będzie skupiał się na zaleceniach lekarskich i stosował się do nich. Przyjmowanie leków to nie jedyny warunek pozbycia się problemów z zakrzepami.

Data dodania: 2019-01-30

Opinie o firmie Ars Vena


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ