NIP
Adres Myszkowska 46
Miejscowość Żarki
Kod pocztowy 42-310
Telefon 737 904 904

Opis:

Dla wielu pań wizyta u fryzjera to wielka przyjemność, z której chętnie korzystają systematycznie, na przykład utrzymując kształt fryzury. Czasami też drastyczna zmiana wyglądu poprzez zmianę koloru włosów czy cięcie wyznacza ważny etap w życiu kobiety. Są też jednak takie panie, które do fryzjera praktycznie nie chodzą, bo wydaje im się, że tego nie potrzebują, na przykład zapuszczając włosy i samodzielnie je koloryzując.

Tak naprawdę jednak bez fryzjera trudno jest się obyć i nie powinno się na to decydować. Różnicę można odczuć od razu gdy wyjdzie się z dobrego salonu, gdyż samodzielnie nie można uzyskać takich samych efektów, nawet w przypadku tak prostego, wydawałoby się, zabiegu jak podcięcie końcówek. Nawet gdy potrafi się zrobić to równo, efekt nie będzie odpowiednio estetyczny, gdyż nożyczki, jakimi dysponuje się w domu, tak naprawdę łamią włosy zamiast je równo ucinać, gdyż nie mają odpowiednich walorów, jak specjalistyczne narzędzia fryzjerskie.

Jednak odwiedzając zaprezentowanego na stronie anlight.pl fryzjera w okolicach Zawiercia można liczyć na znacznie więcej korzyści niż tylko odświeżone końcówki, dzięki którym całe włosy wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane. Przede wszystkim warto pamiętać, że fachowa koloryzacja w salonie zawsze jest lepsza niż domowa, gdyż do tej pierwszej używa się profesjonalnych środków, a nie tanich farb za kilkanaście złotych z drogerii, które prawie zawsze wyrządzają na włosach mniejsze bądź większe zniszczenia. Poza tym fryzjer, dzięki swym kwalifikacjom, wie, jak uzyskać dany odcień na głowie klientki oraz potrafi doradzić jej odpowiedni kolor - a warto pamiętać, że ten aspekt potrafi zdziałać cuda. Duże znaczenie ma na przykład to, czy odcień będzie ciepły, czy zimny.

We wskazanym salonie warto też umówić się na zabiegi pielęgnacyjne. Odżywienia potrzebują każde pasma, a szczególnie te, które poddaje się koloryzacji czy niszczącej stylizacji na gorąco. Specjalistyczne kosmetyki marki Kemon dają doskonałe efekty, lepsze niż preparaty z drogerii używane w domu.

Data dodania: 2023-01-24

Opinie o firmie Anlight Beauty Expert


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ