NIP 7732271624
Adres Piaskowa 138
Miejscowość Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy 97-200
Telefon (+48) 44 789 08 00

Opis:

Etykieta samoprzylepna to niewielka naklejka stworzona z kilku warstw. Pierwszą z nich jest wytrzymałe tworzywo  chroniące przed zniszczeniami podczas nanoszenia na butelki lub inne opakowania, natomiast drugą – klej akrylowy lub kauczukowy. Dodatki tego typu występują w formie arkuszy lub zwoju, który wymaga samodzielnego docinania. Etykiety to dyskretne nośniki reklamowe, których projektowanie warto powierzyć specjalistom. Niektóre z nich pomagają wyróżnić produkt spośród innych, dzięki czemu jest on chętniej wybierany przez klientów. Na ich powierzchni umieszcza się skład artykułu, nazwę producenta, logotyp oraz różnego rodzaju elementy graficzne, które powinny być spójne z wizerunkiem marki.

Nabywcy wybierają spośród naklejek booklet laminowanych od góry, peel off tworzonych na papierze o dużej gramaturze oraz sandwich będących dwuwarstwowymi nośnikami produkowanymi z silikonu. Z reguły wierzchnią warstwę stanowi papier, nieco rzadziej laminat. Przed wyborem najlepszego materiału należy zastanowić się, w jakich warunkach będą przechowywane produkty. Na inne etykiety zdecydują się bowiem producenci mrożonek, a na inne firmy sprzedające napoje gazowane. Osobom oszczędnym polecane są naklejki z papieru matowego, błyszczącego lub półbłyszczącego, na które można nanosić dowolne informacje.

Niektóre z nich odznaczają się dużą elastycznością, co ułatwia owijanie butelek czy pojemników o niestandardowych kształtach. Najsolidniejsze modele znajdują zastosowanie w warunkach magazynowych i przemysłowych. Służą one do znakowania urządzeń elektrycznych oraz innych sprzętów spotykanych między innymi w halach produkcyjnych. Estetyczne etykiety samoprzylepne z nadrukiem tworzą specjaliści z Aniflex. Reprezentują oni doświadczoną firmę posiadającą niezbędne sprzęty do produkcji wysokojakościowych naklejek dla klientów mających różne potrzeby.  

Najczęściej spotykanymi są etykiety prostokątne, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać modele okrągłe, półokrągłe lub w nietypowych kształtach. Przedstawiciele przedsiębiorstwa dokładnie wsłuchują się w potrzeby klientów, a następnie proponują najlepsze rozwiązania mieszczące się w ich budżecie. Dysponują papierem o różnej gramaturze oraz szybkoschnącymi farbami o doskonałej jakości. Zapewniają terminowe wywiązywanie się z obowiązków, jak i atrakcyjny cennik.

Data dodania: 2022-01-09

Opinie o firmie ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ