NIP
Adres Szymborska 53
Miejscowość Inowrocław
Kod pocztowy 88-100
Telefon 609057688

Opis:

To, w jaki sposób można spędzać wolny czas, zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni, upodobań i zainteresowań konkretnych osób. Współcześnie dostępnych jest tak wiele form rozrywki dla każdego, iż wybór bywa naprawdę niełatwy. 

Wiele zależy także od wieku uczestników zabawy. Bardzo modną formą rozrywki dla młodszych i starszych, stało się w ostatnich latach korzystanie z escape roomów. Są to ciekawie zaaranżowane pokoje lub większe pomieszczenia, służące do fantastycznej zabawy. Każdy z nich, jest zazwyczaj urządzony tematycznie (na przykład pokój strachów, komnata tajemnic, zaczarowana kraina). 

Głównym zadaniem uczestników zabawy (zazwyczaj jednorazowo w pomieszczeniu znajduje się kilka osób) jest wydostanie się z zamkniętego pokoju, w określonym czasie (najczęściej jest to sześćdziesiąt minut). Po drodze, zobowiązani są do rozwikłania szeregu zadań i zagadek, doprowadzających ich w efekcie końcowym do otwarcia drzwi wyjściowych.

Nieco odmienną wersją klasycznych pokojów ucieczki, jest mobilny escaperoom, proponowany przez mobilny-escaperoom.pl. Firma ta świadczy usługi z dojazdem we wskazane przez klienta miejsce. Cała impreza polega na tym, że organizatorzy tego rodzaju rozrywki, przyjeżdżają do klienta i w miejscu przez niego wybranym, przygotowują wszystko tak, aby powstał fantastyczny pokój tajemnic. 

Często miejscami takiej imprezy są szkoły, firmy, hotele, a nawet otwarta przestrzeń w plenerze. Każdorazowo, aby usługa została przygotowana na jak najwyższym poziomie, organizatorzy przeprowadzają bardzo szczegółową rozmowę ze zleceniodawcą. Jej celem, jest poznanie preferencji klienta i tego, czego oczekuje od tej zabawy. 

Po wspólnym skomponowaniu scenariusza gry, przychodzi czas na praktyczne przygotowania. Instalowane są wszelkie gadżety, dodatki, oświetlenie i nagłośnienie. W momencie, gdy grupa uczestników znajduje się już w pokoju ucieczki, organizator pozostaje z nią w stałym kontakcie, aby w razie takiej potrzeby, móc udzielić im cennych wskazówek, rad i podpowiedzi.

Data dodania: 2019-01-31
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Amer Event


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ

Amber Store

ul. Główna16

Malbork

WIĘCEJ