NIP
Adres Główna 16
Miejscowość Malbork
Kod pocztowy 82-200
Telefon 508 517 837

Opis:

Kobiety kochają biżuterię. W każdym zestawie koniecznie musi znaleźć się jakiś naszyjnik. Ważne, aby pasował do kreacji i osobowości. Bardzo dużą uniwersalnością cechuje się naszyjnik z bursztynu bałtyckiego, który może występować pod różną postacią. Różnorodność jego wyglądu widoczna jest w ofercie sklepu internetowego na stronie amberstore.pl. Dzięki tak wielu możliwościom zarówno osoba odważna i pewna siebie, jak i bardziej wrażliwa o delikatnym typie urody może znaleźć dodatek dekoracyjny dla siebie.

Czym się charakteryzuje bursztyn bałtycki? Przede wszystkim jest to jedna z odmian bursztynu. Powstała ona w rejonach Morza Bałtyckiego i to od niego pochodzi nazwa tego kamienia. Jest naturalną substancją organiczną tak zwaną żywicą kopalną, która powstała około 45 milionów lat temu i nadal się zmienia. Z tego względu jest on uważany za żywy kamień. Bardzo trudno spotkać bursztyn w naturalnym stanie o tym samym kolorze oraz kształcie. Jego forma zazwyczaj zostaje dopasowana do potrzeb tworzenia wyjątkowej biżuterii. Ponieważ jest to naturalny element dekoracji, mówi się, że posiada on moc ochronną. Dawniej przypisywano mu nawet właściwości lecznicze.

Właściwości bursztynu sprawiają, że kamień ten ma coraz więcej zwolenników. Naszyjniki z jego udziałem potrafią w piękny sposób ozdobić szyję kobiety. We wspomnianym sklepie można znaleźć korale złożone z bursztynów o różnym kolorze. Najczęściej spotykana jest barwa brązowa, mleczna, koniakowa, pomarańczowa. Kolor kamiennych kulek można swobodnie dobierać według własnego uznania. Oprócz korali godny uwagi jest łańcuszek ze stali szlachetnej z kilkoma bursztynami o różnym kształcie i kolorze. Wygląda bardzo elegancko i delikatnie. Z kamienia stworzono również wyjątkowe wisiory. Podczas zamówienia dozwolony jest wybór nie tylko koloru bursztynu, ale również barwa sznureczka, na którym jest on umieszczany. Biżuteria przedstawiona w ofercie jest ręcznie wykonana. Ozdoba z bursztynu może stać się doskonałym pomysłem na prezent dla przyjaciółki, partnerki lub mamy.

Data dodania: 2020-12-13

Opinie o firmie Amber Store


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ