NIP 9452096026
Adres Mogilska 13B
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31--54
Telefon 693 253 807

Opis:

Korzystanie z usług kancelarii prawniczych nie zawsze jest związane z koniecznością podjęcia długofalowej współpracy, ponieważ niekiedy są to jednorazowe porady udzielane w siedzibie firmy lub drogą online. Mało kto na co dzień dysponuje szeroką wiedzą prawniczą oraz związaną z aktualnie obowiązującymi przepisami, które szybko się zmieniają, dlatego wsparcie wykwalifikowanych ekspertów, bywa na wagę złota. Adwokaci proponują szeroki zakres usług, na które składa się sporządzanie projektów umów czy spisywanie testamentów. Mogą oni także reprezentować klientów podczas postępowania sądowego, dzięki czemu ci nie muszą osobiście stawiać się na sali.

Podstawową usługą takich przedsiębiorstw jest doradztwo w rozmaitych dziedzinach. Profesjonalne kancelaria zatrudniają ekspertów od konkretnych typów spraw, którzy chętnie odpowiadają na pytania i rozwiewają wątpliwości klientów. Podpowiadają także, jakie kroki warto wykonać i wyjaśniają poszczególne procedury związane ze sprawami rozwodowymi, podziałem majątku czy ustalaniem opieki nad dzieckiem. Ze wsparcia kancelarii korzystają osoby, chcące dowiedzieć się, jakie mają prawo i na jakim stanowisku się znajdują. Dobry adwokat przygotuje wnioski pozbawione błędów, a następnie złoży je u odpowiednich organów. Jego obecność zwiększa też poczucie bezpieczeństwa na sali sądowej i minimalizuje nerwy.

Kancelarie podejmują się spraw:

  • gospodarczych (obsługa prawna firm, opiniowanie umów),
  • karnych (obrona podejrzanych o popełnienie przestępstwa),
  • administracyjnych (wspieranie w kontaktach z inspekcją nadzoru budowlanego),
  • rodzinnych (alimenty, rozwody).

Adwokaci, ze względu na swoje uprawnienia, reprezentują klientów w sądach wszystkich instancji. Można się z nimi skontaktować na stronie Kancelarii Adwokackiej Macieja Rodackiego. Jego kancelaria prawna ma siedzibę w Krakowie i obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorców z różnych branż. Specjalista ten zapewnia świadczenie usług na wysokim poziomie i na co dzień postępuje zgodnie z zasadami etyki swojego zawodu.

Data dodania: 2020-10-02

Opinie o firmie Adwokat Maciej Rodacki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

Averto Sp. z o. o.

ul. Śląska32a

Szczecin

WIĘCEJ