NIP 945-20-46-123
Adres Pachońskiego 2A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-223
Telefon + 48 12 415 05 09

Opis:

Przedsiębiorcy, którzy chcą zakupić dobrej jakości, bezpieczne i funkcjonalne urządzenia do mierzenia różnych procesów technologicznych w zakładach przemysłowych, powinni zapoznać się z ofertą ACSE. Podmiot dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami oraz nowoczesnym sprzętem, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Producent jest przygotowane na realizację niewielkich zamówień dla małych firmy oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od podmiotów działających na rynku międzynarodowym. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprzedawane artykuły spełniają aktualne normy krajowe oraz europejskie.

Zaawansowane przetworniki przewodności są przeznaczone do pomiaru i kontrolowania przewodności instalacji przemysłowych, rolniczych, ogrodniczych czy znajdujących się w oczyszczalniach ścieków, stacjach przygotowania wody. Urządzenie jest wyposażone w specjalną, zewnętrzną sondę konduktancji, która zbiera potrzebne dane. Wejście pomiarowe, przekaźnikowe jest odpowiednio zabezpieczone za pomocą izolacji galwanicznej. Czytelny wyświetlacz LCD pozwala na bieżąco obserwować wszystkie wartości główne oraz pomocnicze. Produkt jest wyjątkowo precyzyjny, wyprodukowany z dobrej jakości materiałów, więc będzie służył bezawaryjnie przez długi czas. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że urządzenie można wyposażyć w różnego rodzaju dodatkowe elementy oraz wybrać moc zasilania (230 VAC lub 24 VAC/DC). Artykuł jest przeznaczony do montażu tablicowego. Produkty są objęte gwarancją.

Fachowcy pracujący dla firmy w każdej chwili mogą udzielić szczegółowych informacji na temat wybranego sprzętu i pomóc w wyborze. Skorzystanie z usług tego renomowanego przedsiębiorstwa to dobra decyzja.

Data dodania: 2021-11-24

Opinie o firmie ACSE Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ