NIP 7391238613
Adres Adama Mickiewicza 9
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-550
Telefon 89 533 42 09

Opis:

Organizacja ślubu wymaga od przyszłej pary młodej załatwienia wielu ważnych formalności. Niektóre zadania, takie jak m.in. rezerwacja sali weselnej czy wybór fotografa należy wykonać nawet z trzy- czy dwuletnim wyprzedzeniem. Inne czynności można z kolei nieco przesunąć w czasie. Istotnym elementem każdego ślubu jest oczywiście składanie przysięgi małżeńskiej wraz z wymianą obrączek pomiędzy małżonkami. Niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru oraz stylu biżuterii ślubnej, aby jej noszenie było komfortowe dla obojga partnerów.

Obecnie narzeczeni mogą odwiedzić punkty stacjonarne lub też zapoznać się z bogatym asortymentem internetowych sklepów jubilerskich. Kluczowe jest dopasowanie właściwego rozmiaru, ponieważ obrączki nie powinny być zbyt luźne (przez co mogłyby zsunąć się z palca), ani też za ciasne, co z kolei prowadzi do dyskomfortu podczas codziennego noszenia. Należy więc przymierzyć kilka rozmiarów przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Jeśli chodzi o kruszec czy kolor wykonania obrączek, to wszystko zależy od indywidualnych upodobań przyszłych nowożeńców. Najważniejsze, aby była to dobra próba złota czy srebra, co wpłynie na jakość i trwałość biżuterii. W końcu obrączki będą noszone niemal każdego dnia przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Ważne więc, aby zakupy zrobić u sprawdzonego jubilera działającego na rynku od lat i cieszącego się pozytywnymi opiniami wśród dotychczasowych klientów. 

Czy cena ma wpływ na jakość obrączek?

Na stronie aclari.pl można znaleźć spory wybór obrączek ślubnych wykonanych z żółtego, palladowego, białego i różowego złota. Ceny są dosyć zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego. Należy jednak podkreślić, że nawet najtańsze modele cechuje wysoka jakość, dzięki zastosowaniu trwałych materiałów. Co więcej, firma udziela 24-miesięcznej gwarancji. Sprzedawca umożliwia zamieszczenie graweru wewnątrz obrączek. Przed zakupem w innych sklepach zawsze należy sprawdzać, z jakich kruszców i stopów wykonano biżuterię.

Data dodania: 2022-06-12
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie ACLARI DIAMONDS


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

ul. Janowicza30C

Olsztyn

WIĘCEJ

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

ul. ul. Polna2

Elbląg

WIĘCEJ

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

ul. Legionów47C

Elbląg

WIĘCEJ