NIP 5222783229
Adres Al. Krakowska 264
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-210
Telefon +48 22 878 11 96

Opis:

Planując remont kuchni, coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na to, by pomieszczenie to po zmianach spełniało ich oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Dużą pomocą przy doborze mebli, rozmieszczeniu sprzętów i dodatków jest internet. Korzystając z sieci, można w przeciągu kilku chwil znaleźć inspiracje nie tylko z kraju, ale także z innych części świata. 

Bywając w Niemczech, można zachwycić się prostotą i elegancją niektórych rozwiązań w zakresie wykończenia wnętrz. Obecnie nie trzeba jeździć za zachodnią granicę, by zamówić odpowiadające potrzebom meble do kuchni od niemieckiego producenta. Można je zamówić, siedząc wygodnie we własnym domu i korzystając z oferty dostępnej na stronie acerys.pl. 

Ogłaszający się pod podanym linkiem dostawca zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane produktami znanej i cenionej nie tylko w Polsce czy w Niemczech marki Nobilia. Proponowane wyroby łączą w sobie elegancję i styl, jednocześnie zapewniają możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami przyszłych użytkowników. Szafki cechuje duża pojemność, więc bez problemu pomieszczą wyposażenie kuchenne, ułatwiając organizację pracy podczas przygotowywania posiłków. 

Kadra realizatora zaprasza do wizyty indywidualnej w biurze przy Al. Krakowskiej 264, pok. 110 w Warszawie. Podczas spotkania klient ma możliwość przedstawienia indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Oferta obejmuje zamówienie całościowego zestawu do kuchni na wymiar lub też dopasowanie pojedynczych szafek do już istniejącego rozstawu. W sprzedaży dostępne są elementy do montażu na ścianach bądź osobno, na przykład jako wyspa. Koszt, z uwagi na proponowaną personalizację, jest zwykle ustalany indywidualnie. 

Data dodania: 2023-04-08

Opinie o firmie Acerys


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ