NIP
Adres Złota 59
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-120
Telefon +48 22 222 15 00

Opis:

Uczenie się języków obcych jest obecnie bardzo ważne, a także łatwo dostępne, na pewno więc nie warto z tego rezygnować. Zdecydować się na to mogą nawet mieszkańcy małych miejscowości czy osoby mocno zajęte i nie chodzi tu o naukę we własnym zakresie, a o korzystanie z zajęć online. Jest to świetne rozwiązanie w wielu przypadkach, szczególnie gdy skorzysta się z oferty renomowanej szkoły mającej liczne propozycje dla kursantów.

Nauka w dowolnej formie

By nauka języka obcego była skuteczna, musi być przyjemna, gdyż zmuszanie się nie przyniesie dobrych efektów w dłuższej perspektywie. Założyciele szkoły Academy of New York doskonale o tym wiedzą, dlatego między innymi oddają do dyspozycji swych klientów różne możliwości. Kto chce, może zapisać się na zajęcia stacjonarne, a kto nie chce lub nie może - korzystać z nich online. W obu tych przypadkach przy tym w grę wchodzi wybór - zajęć grupowych lub indywidualnych. Jest to bardzo ważne, nie tylko jeśli chodzi o cenę - zajęcia grupowe są tańsze. Duże znaczenie ma też fakt, że niektóre osoby najlepiej czują się w grupie, inne zaś na samą myślą, że mają przy kilku innych osobach wypowiadać się w obcym języku czują paraliżującą tremę. Dla nich szkoła języka angielskiego online ma propozycję w postaci indywidualnych zajęć z lektorem. Jest to też świetne rozwiązanie między innymi dla tych osób, które chcą nauczyć się języka bardzo szybko, wobec czego decydują się na intensywny kurs.

Warto przy tym wiedzieć, że korzystając z tej oferty, można uczyć się nie tylko ogólnego języka, ale też na przykład biznesowego, słownictwa branżowego - takie kursy tworzone są z myślą o pracownikach określonych branż. Ma to duże znaczenie, gdyż znaczną część kursantów szkół językowych stanowią w obecnych czasach osoby zmuszone posiąść takie umiejętności ze względu na chęć zawodowego rozwoju. Prezentowana szkoła oferuje zajęcia z tego zakresu dla całych grup, na przykład pracowników firm, ale można też oczywiście korzystać z nich indywidualnie.

Świetna zabawa - gwarantowana

Nauka języka obcego, tak jak większości umiejętności, musi też być atrakcyjna, by nie znużyła i nie stała się przykrym, uciążliwym obowiązkiem. Doświadczeni lektorzy wiedzą, jak zainteresować kursantów zajęciami. Często przybierają one formę zabawy, można podczas nich poznać wiele ciekawostek i kulturę Stanów Zjednoczonych.

Data dodania: 2022-01-25

Opinie o firmie Academy of New York Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ