NIP
Adres Świętojańska 43
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-391
Telefon 58 6888686

Opis:

Prowadząc własną działalność gospodarczą związaną z handlem międzynarodowym, trzeba pamiętać o tym, aby zatroszczyć się o umiejętną organizację wszelkich procedur i zadań, które są do wykonania. Nie można zapominać o zagadnieniach takich jak przykładowo podatek importowy. Ważne jest tutaj to, aby odpowiednio zaplanować strategię swojego biznesu w zakresie działań dotyczących procedur celnych. Kwestie te mogą mieć duży wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. W wielu przypadkach przydać się może profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Osoby zainteresowane mogą skorzystać ze wsparcia w postaci obsługi poszczególnych procedur, czy też szkoleń. Zdobywanie wiedzy z dziedziny celnej stanowić może bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, których działalność obejmuje międzynarodowe przedsięwzięcia. Organizacja spotkań poświęconych tematyce celnej może być praktyczną opcją dla tych, którzy zatrudniają pracowników i chcą dać im okazję do rozwijania swojej wiedzy w tym zakresie.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem acporath.com znaleźć można interesujące propozycje z branży celnej. Przedsiębiorstwo, które prowadzi wskazaną witrynę, znajduje się na terenie Gdyni i ma swoim klientom wiele do zaoferowania. Podmiot służy wsparciem:

  • właścicielom firm
  • przewoźnikom
  • spedytorom

Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy stanowić może bardzo przydatne rozwiązanie dla tych, którzy w swoim biznesie importują towary, czy też organizują inne przedsięwzięcia, które są związane z formalnościami celnymi. Skorzystanie z pomocy podmiotu może być doskonałym pomysłem. W ofercie firmy znaleźć można prowadzenie szkoleń dotyczących obrotu towarowego z zagranicą, obsługę handlu tranzytowego, przeprowadzanie audytów celnych, prowadzenie szkoleń na temat reguł pochodzenia towarów, obsługę procedur celnych, a także prowadzenie szkoleń z zakresu kodów towarów. Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć tutaj na wysoką jakość obsługi, duże zaangażowanie w wykonywane zadania, indywidualne podejście do potrzeb osób zainteresowanych, bardzo atrakcyjne ceny usług, kompleksowe wsparcie, rozbudowane spektrum dostępnych rozwiązań, fachową pomoc i profesjonalne podejście do powierzanych działań. Bez wątpienia warto się uważnie przyjrzeć zapotrzebowaniu swojego biznesu i przeanalizować pod tym kątem propozycje firmy.

Data dodania: 2023-05-04

Opinie o firmie AC Porath Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ