NIP
Adres Sycowska 13
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-319
Telefon

Opis:

Zakup zupełnie nowego samochodu pochodzącego z salonu bywa nieopłacalny, ponieważ pojazdy tego typu dość szybko tracą na wartości, przez co ich posiadacze bywają stratni podczas późniejszej odsprzedaży. Ponadto właściciele aut muszą pamiętać o regularnych kontrolach, wymianie opon czy naprawie uszkodzonych części, które nie należą do najtańszych. Są to główne powody, dla których niektórzy rezygnują z zakupu i poszukują innych rozwiązań. Tym wartym uwagi jest wynajem w profesjonalnej wypożyczalni, takiej jak AB-Rent.

Firma proponuje najtańszy wynajem długoterminowy, dzięki któremu zainteresowani sporo zaoszczędzają. Mają oni do wyboru nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone samochody, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Sprawdzają się one na co dzień, przykładowo podczas dojeżdżania do pracy, jak i na urlopie. Usługa ta kierowana jest także do przedsiębiorców, którzy ze względów finansowych nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na zakup własnej floty.

Wypożyczalnia zapewnia uczciwe warunki współpracy opisywane w umowie, co powoduje, że klienci nie obawiają się ukrytych kosztów i wiedzą, jakie wydatki ich czekają. Rozwiązanie to ułatwia planowanie oraz budżetowanie, ponieważ osoby korzystające z oferty tej firmy znają stałe miesięczne opłaty, przez co nie przekraczają określonego budżetu. Dzięki wypożyczonym samochodom mogą dojeżdżać sprawnie na miejsce, co przydaje się podczas wyjazdów na konferencje czy do partnerów biznesowych.

Auta dostępne w przedsiębiorstwie są zadbane, dlatego robią dobre pierwsze wrażenie i pomagają budować pozytywny wizerunek danej firmy. Wynajem nie wpływa na zdolność kredytową i wiąże się z lepszymi odpisami podatkowymi. Polega on na wypożyczeniu pojazdu na okres wynoszący kilka miesięcy lub parę lat. Firma daje dostęp do aut różnych typów posiadających szereg udogodnień, na które składają się między innymi systemy klimatyzacji, czujniki cofania czy kamery ułatwiające parkowanie. Klienci mogą liczyć na formalności ograniczone do minimum oraz dostęp do profesjonalnego serwisu technicznego.

Data dodania: 2021-08-20
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie AB-rent


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ