NIP
Adres Zastawna 25
Miejscowość Pruszcz Gdański
Kod pocztowy 83-000
Telefon 600 004 734

Opis:

Wielu producentów i dystrybutorów zdaje sobie sprawę, że jak ważnym elementem jest opakowanie produktu. Dziś butelka, słoiczek czy tubka z danym wyrobem służą nie tylko jego zabezpieczeniu, ale również promocji zawartości oraz popularyzacji samej marki. Bardzo często podlegają drobiazgowej kontroli, są wynikiem szczegółowych badań rynkowych monitorujących preferencje odbiorców oraz podlegają też personalizacji. 

Wybierając opakowania z tworzywa sztucznego, przedsiębiorca może dodatkowo podnieść ich jakość, stosując rozmaite dodatki. Szeroki wybór komponentów, które korzystnie wpływają na takie kwestie, jak nieosadzanie się kurzu na powierzchni plastiku, zwiększenie lub zmniejszenie poślizgu na zewnętrznej warstwie bądź zapobieganie przywieraniu (zwłaszcza cienkiej folii na rolce), można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej abanach.pl. 

Prowadzący działalność pod podanym linkiem producent i dystrybutor zaprasza do zapoznania się z przedstawioną online propozycją przedstawicieli różnych branż, w szczególności reprezentujących biznesy, w których kluczową rolę odgrywa zachowanie sterylnych warunków, jeśli chodzi zarówno o wytwarzanie produktu, jak i jego późniejsze magazynowanie i rozpowszechnianie. Dostawca poleca w takim przypadku zastosowanie odpowiedniego rodzaju antystatyku do folii wykorzystywanej podczas pakowania wyrobu oraz do jego zabezpieczania w trakcie transportu. Zapobiega się dzięki temu powstaniu warunków do namnażania się niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów, niweluje też ryzyko osiadania rozmaitych zanieczyszczeń. W ofercie dostępne są także inne dodatki. Klient może bezproblemowo dobrać konkretne rodzaje do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

Data dodania: 2023-02-26

Opinie o firmie A. BANACH


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ