NIP 7811240747
Adres Szkolna 56
Miejscowość Suchy Las / Poznań
Kod pocztowy 62--00
Telefon 618125932

Opis:

Narciarstwo to popularny sport. Uprawiają go osoby w każdym wieku. Aby zapewnić sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwo, warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu sprzętu. W serwisie prowadzonym przez firmę 2Koła&Ski klienci dokonają przeglądu wyposażenia oraz dowiedzą się więcej o tym, jak dbać o deski snowboardowe oraz narty. Firma działa w Poznaniu.

Fachowcy dokładnie obejrzą wyposażenie, uzupełnią wszelkiego typu ubytki, zaostrzą krawędzie boczne, wyrównają, wypolerują oraz nasmarują powierzchnię, co zapewni odpowiedni ślizg nawet w nieprzychylnych warunkach pogodowych. Warto pamiętać o tym, że nie tylko używane, starsze narty wymagają regularnych przeglądów oraz konserwacji, ale i nowe. Pierwsze smarowanie i polerowanie nart jest równie ważne. Fachowiec sprawdzi, czy na pewno zostały dobrze wykonane i nie noszą żadnej skazy. Poza tym w serwisie można wymienić wiązania, dokonać ich regulacji, zmodyfikować botki i skorupy butów skitourowych, usztywnić pięty, zabezpieczyć stawy skokowe i wiele innych. Fachowcy zajmują się także naprawą i przeglądem desek i obuwia snowboardowego. Pracownicy warsztatu korzystają z nowoczesnego sprzętu i dobrej jakości części zamiennych. Na stronie internetowej znajduje się lista świadczonych usług oraz cennik.

Warto dodać, że firma prowadzi sklep, w którym klienci mogą nabyć wysokiej klasy narty dla dorosłych oraz dzieci. W ofercie znajduje się sprzęt zjazdowy oraz skitourowy. Asortyment jest różnorodny i zawiera produkty przeznaczone dla amatorów oraz profesjonalistów, między innymi buty narciarskie, wiązania, kijki, detektory lawinowe, foki, harszle i wiele innych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy mogą udzielić dokładnych informacji na temat produktów oraz pomóc w wyborze. Wszystkie sprzedawane artykuły pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, więc z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas.

Skorzystanie z oferty tej renomowanej firmy to gwarancja profesjonalnego doradztwa, produktów zgodnych z opisem oraz atrakcyjnych cen. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Data dodania: 2021-02-15

Opinie o firmie 2Koła & Ski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ