NIP
Adres Przedpole 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-241
Telefon +48228680972

Opis:

 

Pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia swoim pracownikom dogodnych warunków pracy. W zawodach wykonywanych w skrajnych temperaturach konieczna będzie specjalna odzież do mroźni, która umożliwi bezpieczną i przyjemną pracę. Dzięki niej pracownicy nie będą narażeni na choroby oraz odmrożenie kończyn.

Ubrania nieograniczające ruchu

Wybór produktów firmy Tempex to najlepszy sposób na zabezpieczenie swoich podwładnych przed skutkami niskich temperatur. Standardowa odzież wykorzystywana zimą nie zda egzaminu, puchata kurtka czy toporne buty w znacznym stopniu utrudniają ruchy a tym samym całą pracę. W profesjonalnej odzieży do mroźni pracownicy będą mieli całkowitą swobodę ruchu, bez względu na zadania, które będą wykonywać. Produkty firmy spełniają wszystkie wymogi BHP, dlatego polecane są dla osób wykonujących zawody fizyczne.

Doskonała ochrona przed zimnem

Już kilka minut spędzonych w mroźni to wyzwanie dla organizmu, szczególnie jeśli weszło się do niej z pomieszczenia o wysokiej temperaturze. Dlatego osoby, które przez wiele godzin przebywają w takim środowisku są bardzo narażone na przeziębienie, grypę czy nawet odmrożenie kończyn. Ekspozycja na niskie temperatury może też być przyczyną problemów skórnych, przesuszenia a nawet pękania naskórka. Z pomocą specjalistycznej odzieży można chronić organizm przed zdrowotnymi komplikacjami.

Kompleksowa oferta

Producent oferuje swoim klientom niezwykle urozmaiconą ofertę odzieży, która polecana jest dla osób pracujących w niskich temperaturach. W sklepie można zakupić wygodne kombinezony z długimi rękawami i stójką pokrytą puszystym kożuchem. Dla osób, które potrzebują ubierać się do pracy w warstwy, również przygotowano ciekawą opcję. Mogą one zakupić wygodne, ocieplane ogrodniczki a do tego rozpinaną kurtkę, również zaopatrzoną w kożuch. Warto też zainwestować w bieliznę termoizolacyjną, która także dostępna jest w katalogu sklepu. W ofercie można znaleźć m.in. pikowane spodnie ze ściągaczami, kamizelki rozpinane czy też podkoszulki wykonane z polaru.

Data dodania: 2019-02-03
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ