NIP 5881007110
Adres Norwida 17a
Miejscowość Wejherowo
Kod pocztowy 84-200
Telefon 884888677

Opis:

Zbliża się Twój niezwykły dzień - wieczór kawalerski - i szukasz pomysłu na imprezę, która pozwoli Ci się maksymalnie odprężyć, przygotować na nowy etap w Twoim życiu? Jeśli poszukujesz gier i zabaw, które odróżnią Twoją imprezę kawalerską od tych imprez, których głównym i jedynym elementem jest alkohol oraz kluby dla dorosłych - wybierz wyprawę, podczas której pograsz w paintball.

Zawsze miałeś ochotę wyjechać z przyjaciółmi na typowo "męską wyprawę",  jednak zazwyczaj nie miałeś czasu, okazji, ochoty lub odwagi? Twoje marzenie może się spełnić podczas Twojego wieczoru kawalerskiego. Warto zaprosić do współpracy MKM Paintball - firmę organizującą gry w paintball, które są fundamentalną częścią wieczoru kawalerskiego w nowoczesnym stylu. W ten sposób możesz nie tylko zrealizować plany, które miałeś w głowie już od dawna, a dodatkowo:

  • zaprosić kolegów na niezapomnianą imprezę, która stanowczo różni się od typowych wieczorów kawalerskich;
  • nie narazisz swojej partnerki na zazdrość, gdyż będziesz się bawić w sposób nie zagrażający Waszemu związkowi;
  • nie wydasz fortuny na organizację wieczoru kawalerskiego, a i tak będziesz się dobrze bawił;
  • spróbujesz nowego rodzaju rozrywki, który z pewnością spodoba Ci się na tyle, iż zechcesz regularnie grać w paintball z przyjaciółmi.

Paintball to nie jest zwykłe brudzenie się farbą w niecodziennych strojach. To gra, która uczy Was wielu przydatnych umiejętności, przede wszystkim współpracy, ale także jest świetnym sposobem spędzania czasu dla osób, które uwielbiają adrenalinę oraz nowe wyzwania. Tego typu gry i zabawy na wieczór kawalerski to zarówno rozrywka, jak i sposób na rozwinięcie dojrzałej, męskiej przyjaźni i solidarności.

Paintball nie będzie jedyną atrakcją wieczoru. Wejdź na stronę internetową mkmpaintball.pl aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych możliwości. Wieczór kawalerski nie może się bowiem obyć bez dobrego jedzenia i napojów. Masz możliwość wynająć catering, który jest świetnym uzupełnieniem fantastycznej zabawy.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie MKM Paintball


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Paweł napisał:
Paintball na wieczorze kawalerskim to znany i lubiany sposób spędzenia czasu przed przeniesieniem imprezy do 4 ścian.
Ocena: 4

Firmy w okolicy


Podatkiwspolce.pl

ul. --

Gdańsk

WIĘCEJ

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ