Każdy żyjący organizm generuje drgania elektromagnetyczne, któr"/>


NIP
Adres 3 Maja 22/1
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-097
Telefon 32 781-80-15

Opis:

Każdy żyjący organizm generuje drgania elektromagnetyczne, które mogą być efektem pracy układu nerwowego, mięśni oraz funkcjonowania procesu metabolizmu. Obecne w ludzkim organizmie patogeny, które są przyczyną powstawania wielu niebezpiecznych dla zdrowia chorób, także generują drgania elektromagnetyczne, ale o dużo niższej częstotliwości niż te występujące w ludzkim organizmie. To właśnie dzięki temu terapia biorezonansem cieszy się dzisiaj tak ogromnym zainteresowaniem, gdyż pozwala na leczenie wielu chorób i problemów nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim bez ryzyka o własne zdrowie.

Nowoczesne aparaty do wykonywania takiej terapii, które można znaleźć w ofercie Imedis, to bardzo precyzyjne urządzenia, których częstotliwość pracy można ustawić na dokładnie takim poziomie, jak rezonans patogenów, a więc komórek bakterii czy grzybów. Urządzenie generuje fale elektromagnetyczne o zadanej częstotliwości, które następnie kierowane są w miejsce występowania patogenów w ludzkim ciele. Metoda cieszy się tak dużą popularnością przede wszystkim dzięki takim aspektom, jak:

  • szerokie możliwości leczenia rezonansem elektromagnetycznym;
  • zabiegi są zupełnie bezbolesne;
  • biorezonans jest obojętny dla funkcjonowania ludzkich komórek i nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych;
  • stosunkowo niskie koszty terapii.

Dzięki ofercie Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych z Katowic, którą dokładniej można poznać na stronie imedis.pl, da się nie tylko zamówić najlepsze na rynku urządzenia do wykonywania terapii, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają bowiem także na organizację profesjonalnych szkoleń, podczas których lekarze mogą poznać różne możliwości wykorzystania terapii biorezonansowej i metod ich realizacji.

Metoda leczenia rezonansem elektromagnetycznym przynosi naprawdę zaskakująco dobre efekty, między innymi podczas zmniejszania bólu, regenerowania uszkodzonych stawów, osłabiania patogenów czy niwelowania stanu zapalnego narządów wewnątrz ciała człowieka, bez konieczności prowadzenia skomplikowanych i niebezpiecznych operacji.

Data dodania: 2018-09-22

Opinie o firmie Imedis


Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Dnia 2018-01-10 15:13:01 Natasza napisał:
W zeszłym roku miałam terapię biorezonansem i jestem mega zadowolona z tej opcji terapii.
Ocena: 5

Firmy w okolicy