NIP 7792401579
Adres Wolsztyńska 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-361
Telefon 61 866 77 27

Opis:

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek firmę bez promowania w internecie. To właśnie tutaj wszyscy potencjalni klienci oraz odbiorcy szukają usług. Bardzo ważne jest, żeby dane firmy zrobiły wszystko, żeby każdy kto tego potrzebuje mógł trafić bezpośrednio do nich, a nie do konkurencji.  Właśnie dlatego coraz powszechniejsze stają się różnego rodzaju działania, które mają na celu promowanie konkretnych firm właśnie w internecie. Istotne jest przede wszystkim to, żeby cała strategia działań była przemyślana i spójna. Dzięki temu strona czy sklep internetowy będzie przyciągał nowych klientów. Jedną ze strategii promowania witryn w sieci są Google AdWords, czyli płatne reklamy, które dostosowuje się do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb.

Google AdWords - elastyczna reklama w Internecie

Jaka sama nazwa wskazuje, reklamy te są wyświetlane w wyszukiwarce Google, czyli jednej z najpopularniejszych. Google AdWords to odpowiednio przygotowane linki sponsorowane, które przenoszą użytkownika z wyszukiwarki wprost na Twoją stronę internetową. Agencja interaktywna: grupa-tense.pl zajmuje się przygotowaniem całej strategii reklamowej, ale również doborem odpowiednich słów kluczowych oraz danych, dzięki którym reklamy będą jeszcze bardziej skuteczne. Na czym to dokładnie polega? Taka kampanię reklamową można ustawić w taki sposób, że dociera do klientów nie tylko wtedy, gdy wpiszą oni wybrane słowo kluczowe. Kampania może być również prowadzona ze względu na:

  • lokalizację użytkownika,
  • narodowość,
  • czas, w którym korzysta z wyszukiwarki.

Wszystko to zależy od rodzaju promowanego produktu czy marki, a także od strategii działań. Wiele firm nie potrafi robić tego samodzielnie, ponieważ nie posiada odpowiednich narzędzi. Właśnie dlatego przygotowanie profesjonalnej kampanii marketingowej warto zlecić firmie, która ma w tym doświadczenie. Daje to gwarancje skuteczności prowadzonych działań oraz tego, że trafi ona jedynie do potencjalnych klientów i osób zainteresowanych oferowanymi produktami.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Grupa TENSE


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ