NIP 5991968276
Adres Harnasiów 40
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-018
Telefon 91 460 26 01

Opis:

Drewniane okna można było znaleźć zarówno w wolnostojącym budownictwie, jak i szeregówkach oraz blokach. Po wejściu na rynek okien plastikowych te drewniane zostały wyparte przez nowość. Jednak z biegiem lat wraca się do aplikowania konstrukcji drewnianych ze względu na unowocześnienie produkcji takich okien, ich szczelność, wygłuszanie, izolację przed przepuszczaniem zimnego powietrza, no i przede wszystkim zdobność.

Okna drewniane szczecińskiego przedsiębiorstwa Galeria Stolarki cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów nie tylko w mieście. Produkty są zamawiane również poza Szczecinem i skutecznie dostarczane na duże place budów, jak i prywatne. Zastosowanie okien z drewna komponuje się nie tylko w klasycznym budownictwie, ale również nowoczesnym, kiedy to można połączyć ciemne kolory drewna wraz z minimalistycznym wyglądem elewacji.

Sklep jest dystrybutorem znanej i cenionej firmy Urzędowski, która proponuje wyroby najwyższej klasy. W sprzedaży znajdują się okna o następujących profilach:

  • LEXO o grubości profilu 68 mm – posiadające w standardzie trójwarstwowe klejenie ramiaków, okucia obwiedniowe w każdym skrzydle oraz szybę termoizolacyjną o współczynniku Ug = 1,1 W/m2K;
  • GALUX ORO o grubości profilu 88 mm – charakteryzujące się między innymi czterowarstwowym klejeniem ramiaków, trzykrotnym malowaniem ekologicznymi lakierami, zastosowaniem tzw. kontrprofili oraz szybą termoizolacyjną o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K;
  • GALUX o grubości profilu 88 mm – wyróżniające się zastosowaniem kontrprofili, czterowarstwowym klejeniem ramiaków, a także szybą termoizolacyjną o współczynniku Ug = 1,1 W/m2K.

Tak szeroki wybór daje pewność, że każdy z klientów wybierze okna najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Pod linkiem do strony online galeriastolarki.pl znajdują się szczegóły dotyczące możliwości zamówienia okien w przystępnych cenach. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących drewnianych okien można kontaktować się z działem obsługi klienta. Pozwoli to na szybki wybór konstrukcji, które świetnie wpasują się w cały plan zabudowy domu.

Data dodania: 2018-11-28

Opinie o firmie Galeria Stolarki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


FCE.PL

ul. Osiedlowa3

Nowogard

WIĘCEJ

AJEDEN Sp. z o.o.

ul. Kościelna8

Korytowo

WIĘCEJ

Averto Sp. z o. o.

ul. Śląska32a

Szczecin

WIĘCEJ