To  nieważne, czy byliście ze sobą rok, trzy lata, a może nawet "/>


NIP 7272319676
Adres Florecistów 15
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94-042
Telefon +48 510036748

Opis:

To  nieważne, czy byliście ze sobą rok, trzy lata, a może nawet dziesięć, gdy poczuliście, że to najwłaściwszy moment na to, aby Wasz związek wszedł na inny, wyższy etap. Najważniejsze jest to, że pragniecie być ze sobą na dobre i na złe.

Chcielibyście, aby ten piękny i niepowtarzalny dzień został w Waszej pamięci na zawsze? Niestety nie jest to możliwe. Wspomnienia są ulotne, a my zapamiętujemy tylko fragmenty tego, co miało miejsce kiedyś. Są jednak sposoby na to, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile w życiu. Jednym z nich jest fotografowanie. W ten wyjątkowy dzień, w którym dwoje ludzi przysięgnie sobie miłość do końca życia, zdjęcia powinien wykonywać profesjonalny fotograf. Posiada on odpowiedni sprzęt i umiejętności, co w połączeniu daje niesamowity efekt pod postacią wyraźnych fotografii, na których zostały uchwycone najważniejsze momenty w trakcie uroczystości zaślubin.

Jeżeli niedługo staniecie na ślubnym kobiercu, w związku z czym potrzebny Wam fotograf na ślub w Łodzi, odwiedźcie internetową stronę maciaszczyk.info. Być może po zapoznaniu się z portfolio tego fotografa, postanowicie skorzystać z jego usług. Wykonuje on zdjęcia podczas przygotowań do ślubu. Uwiecznia moment błogosławieństwa. Towarzyszy przyszłym małżonkom w kościele w momencie składania przez nich przysięgi przed Bogiem. Nie zabraknie go również na weselu, podczas którego będzie on fotografował beztroską radość Młodej Pary i zaproszonych gości. Robert Maciaszczyk wykonuje również zdjęcia w plenerze. Na fotografiach z sesji, które można obejrzeć na powyższej stronie, widać nie tylko jego zawodowe umiejętności, ale również niesamowite pomysły. W końcu nie wystarczy samo naciskanie guziczka aparatu. Trzeba pomóc modelom odpowiednio się ustawić, a także sprawić, by poczuli się oni w pełni swobodnie przed obiektywem. Niezwykle istotny jest także dobór miejsca, w którym odbędzie się sesja.

Jeśli chcielibyście skontaktować się z fotografem Robertem Maciaszczykiem w celu ustalenia szczegółów zlecenia, zajrzyjcie na powyższą stronę.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Fotografia Robert Maciaszczyk


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

IDEADECO

ul. Nawrot59

Łódź

WIĘCEJ