NIP 6972337204
Adres Gabriela Narutowicza 13
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
Telefon 515 743 444

Opis:

Szukanie pomysłu na zorganizowanie ciekawej imprezy nie zawsze przychodzi łatwo. W jaki bowiem sposób można wymyślić coś ciekawego, co będzie w stanie spodobać się zaproszonym gościom? Spośród wielu dostępnych atrakcji rzeczywiście można wybierać bardzo dużo zabaw, jednak większa część z nich jest już oklepana i nie wydaje się interesująca na tyle, żeby zainteresować nimi jeszcze więcej osób. Coraz częściej imprezy okolicznościowe w Lesznie organizowane są  „na wesoło” i sportowo, co sprawia, że jednak zainteresowanie można zdobyć. I to całkiem spore. 

Na czym taka impreza w duchu sportowym może polegać? Dzięki temu, że dostępne jest nowe miejsce, można spróbować czegoś, czego do tej pory się nie robiło. Miejscem, które warto odwiedzić, jest park trampolin. Jedyne, co trzeba ze sobą zabrać, to wygodne ubranie, w którym będzie można skakać bez żadnych przeszkód. I dobry humor. Chociaż ten akurat znacznie się poprawi, jeśli zaproszeni goście będą w pełni oddawać się dostępnym rozrywkom, których w tym miejscu znaleźć można całe mnóstwo. 

Dla kogo przeznaczona jest taka atrakcja? Oczywiście, że dla... każdego. Na trampolinach mogą bawić wszyscy, niezależnie od wieku. W parku trampolin znajdują się tak dobrane atrakcje, że każdy znajdzie odpowiedni poziom trudności do swoich umiejętności i wieku. Znajduje się tam nawet specjalnie wyznaczona strefa dla dzieci w wieku 3-7 lat. Może jeśli impreza okolicznościowa ma być przyjęciem urodzinowym dla dziecka, to to świetna okazja do odwiedzenia tego miejsca? Ale dla starszych, którzy chcą świętować w takim miejscu, również znajdą się tory przeszkód o zwiększonym stopniu trudności. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o dostępnych atrakcjach, to wejdź na stronę eurojumpleszno.pl. Przy okazji możesz tam również dowiedzieć się więcej o organizowaniu takich imprez. Dostępne tam są też informacje o bezpieczeństwie podczas korzystania z poszczególnych trampolin. Warto zapoznać się z nimi wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania na miejscu. 

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie EURO JUMP LESZNO


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ