NIP 8981779345
Adres Kościuszki 10
Miejscowość Trzebnica
Kod pocztowy 55-100
Telefon 71 312 05 10

Opis:

Dla wielu osób sprawy związane z układem moczowym są stresujące, a nawet prowadzą do poczucia wstydu. Warto jednak mimo wszystko pokonywać własne obawy i w razie konieczności umówić się na konsultację ze specjalistą. Dzięki temu można odpowiednio wcześnie wdrożyć leczenie farmakologiczne i tym samym zminimalizować ryzyko wystąpienia nowotworu, który okaże się znacznie trudniejszym przypadkiem do leczenia.

Sygnały, które wysyła organizm, warto sprawdzać z lekarzem. Urologia we Wrocławiu stale się rozwija, dlatego też poradnie specjalistyczne korzystają z dobrego jakościowo sprzętu, który pozwala na dokładną diagnostykę. Najczęściej wykonywanym badaniem jest USG jamy brzusznej. Jest pierwszym badaniem, które zleca lekarz rodzinny w razie wątpliwości. Niewątpliwie jego zaletą jest to, że jest nieinwazyjne. Urolodzy wykonują również inne badania, do których zaliczyć można np. biopsję prostaty, cystoskopię. Prawidłowo wykonane badanie daje szansę na poprawną diagnozę, a tym samym większe szanse na wyleczenie.

Wiele osób zgłasza się do urologów wtedy, gdy stan staje się poważny. Warto jednak kontrolować stan swojego organizmu samodzielnie np. obserwując kolor moczu, dotykając podbrzusza. Zdarza się, że nie ma dolegliwości bólowych, ale konieczne jest branie leków. Dlatego też niezmiernie ważne jest, by być wyczulonym na to, co dzieje się z naszym organizmem. Jeśli zgłosimy się zbyt późno do lekarza, może okazać się, że konieczna będzie operacja.

Niewiele jednak osób wie, że urolog jest osobą, która bada również przyczyny przedwczesnego wytrysku. Nie musi on wynikać z problemów natury psychicznej takich jak np. duży stres. Zdarza się, że przedwczesny wytrysk pojawia się wtedy, gdy dochodzi do przerostu prostaty. Taki "werdykt" musi jednak zostać ogłoszony przez lekarza specjalistę. To on jest fachowcem, dla którego zakamarki układu moczowego nie stanowią tajemnicy.

Obecnie jednak nadal najczęściej do urologów chodzą kobiety. Winę za to ponosi krótka cewka moczowa, która bardzo narażona na zakażenia. Na forszt.pl znajdziesz urologa, z którym możesz skontrolować swój stan zdrowia.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Dr n. med. Patrik Forszt


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska30

Szczecin

WIĘCEJ

TYLNABELKA.COM

ul. Westerplatte55D

Świdnica

WIĘCEJ

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ