NIP
Adres Południowa 8
Miejscowość Rumianek
Kod pocztowy 62-080
Telefon 61 814 26 24

Opis:

Dzisiejszy rynek stwarza wiele możliwości przygotowania gadżetów reklamowych. Są bardziej i mniej oryginalne, bardziej i mniej użyteczne... Nic dziwnego, że przedsiębiorcy mają problem z wyborem odpowiedniego produktu. Czy warto zdecydować się na notesy firmowe? W jakich akcjach marketingowych mogą się przydać? Pracownicy studia Akcygraf chętnie opowiadają o swoich doświadczeniach w tym temacie.

Bez wątpienia notesy reklamowe należą do klasycznych rozwiązań. Jest to jednak ich silną stroną - mają sprawdzoną skuteczność i są po prostu funkcjonalne. Co więcej, notesy wcale nie muszą być nudne. Przedsiębiorcy dokonują pełnej personalizacji - wybierają dowolny rodzaj, wielkość i kolor gadżetu. Istotne jest także przygotowanie projektu okładki. Czy będzie to logo, hasło reklamowe, a może obrazek okolicznościowy? Chcąc działać w mniejszym budżecie dobrze jest stawiać na rozwiązania uniwersalne. Jeden model notesu może sprawdzać się w różnych okolicznościach, a mając go na magazynie zawsze jest po co sięgać.

Klienci i pracownicy firm zauważają, że najlepsze gadżety i upominki przydają się do czegoś więcej, niż do celów estetycznych. Notes to rzecz, z której skorzysta absolutnie każdy człowiek. Niezależnie od wieku, pełnionej funkcji zawodowej, zainteresowań. Każdy sporządza jakieś notatki, listy zakupów, potrzebuje miejsca do pisania. Spełnienie tej potrzeby w ramach upominku od firmy może przynieść bardzo pozytywne skutki marketingowe. Obdarowujący zostaje kojarzony z funkcjonalnością, dobrymi intencjami, pozytywną tradycją.

Aby jednak gadżet zadziałał tak, jak trzeba - należy postawić na jego jakość. Jako odbicie wizerunku przedsiębiorstwa musi być wykonany w najlepszym standardzie. Na stronie internetowej studio.akcygraf.pl można przeczytać więcej o produkcji i rodzajach notesów. Kluczem do sukcesu są optymalnie dobrane materiały, staranny projekt okładki i nowoczesny sprzęt przeznaczony do wydruków. Kolejną kwestią jest oczywiście cena - przedsiębiorcy nie lubią przepłacać i chętnie szukają oszczędności. Na szczęście reklamowe artykuły piśmiennicze nie muszą być drogie.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie Akcygraf


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ